piątek, 7 listopada 2014

MIX of diversity.

Akcesoria drobne też są przecież istotne. Fajny piórnik, estetyczna kosmetyczka czy geometryczna lub jak kto woli, asymetryczna kopertówka - detale, kropka nad "i", ostatni guzik. Ale dziś nie tylko o tym! Przecież pojawia się w poście płócienna torba, a MIX of diversity nie określa jedynie funkcji przedmiotu. Różnorodne pokazuję Wam dzisiaj także materiały!

1. Pudrowo-różowa kopertówka, asymetryczna. Jeden z błyskawicznych projektów, bo kiedy okazuje się, że żadna torebka nie pasuje do sukienki, a wesele to okazja wyjątkowa i wymaga małej, poręcznej, delikatnej saszetki, nic nie staje na przeszkodzie, żeby taką zdobyć. W tym przypadku byłam samowystarczalna i w pełni zadowolona z efektu! (100% zamsz, podszewka atłasowa w tym samym kolorze)
2. Akcesoria z ciepłych tkanin - typowo jesienny charakter, jesienne kolory, trudna tkanina, wymaga dużo uwagi, starannego przygotowania i nie pozwala na przypadkowość przy pracy. Jednak niewątpliwie warta uwagi.
3. Płócienne róże na sznurku - uwielbiam tą tkaninę, a było jej jak na lekarstwo. Tym razem na lnianej linie, drugi i już ostatni egzemplarz.4. Transparentna kosmetyczka - to tworzywo wymaga odpowiedniego podejścia i sposobu. Przezroczyste, a tak bardzo efektowne, lekkie i nowoczesne. Na dobry początek solo, ale będzie też w duecie!  Brak komentarzy:

Prześlij komentarz