wtorek, 26 stycznia 2016

Legowisko dla psa.

Kto powiedział, że psy muszą spać na wiejących nudą legowiskach z motywem psich łapek albo kości. Minky i gruba dresówka tak samo jak nam, spodoba się także zwierzakowi! Dodatkowo wybór wzorów, wśród dresówek drukowanych, jest coraz większy. Takie legowisko można dostosować nie tylko do zwierzaka, ale także do wnętrza naszego mieszkania, co jest ogromną zaletą!


Do uszycia poduchy (60x80cm) wykorzystałam drukowaną dresówkę, dość grubą- drapaną, z ciepłym meszkiem od spodu i minky, a całość wypełniłam kulką silikonową, wystarczyło niecałe 0,5 kg, żeby poduszka byłą miękka, ale jednocześnie nieco płaska. Szlafrok zgodził się na test miękkości i przydatności do spania. 

Ostetcznie test przebiegł chyba dobrze. Zobaczcie minę Szlafroka, kiedy się dowiedział, że musi zejść, bo poduszka nie jest dla niego, a na dodatek jest dla psa...


Trochę próbował być groźny.


Mam nadzieje, że piesek polubi swoje nowe, przytulne legowisko :) Ja tymczasem wracam do ciastek i wykreślania ważnych rzeczy z ważnej listy, sesja w pełni!5 komentarzy:

 1. Piękne legowisko!!! Takie może nawet ładnie się komponować z wystrojem domu czy mieszkania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie tak! :) wspomniałam o tym w poście również, bo wybór materiałów jest tak duży, że do każdego wnętrza można coś dopasować :)

   Usuń
 2. Mina Szlafroka mówi, że on też chce takie legowisko! I na przykład ja bym z nim nie dyskutowała :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest najcierpliwszym kotem na świecie! Niedługo kończę sesję i obdaruję go mięciutkim posłaniem :)

   Usuń
 3. Legowisko cudne! Dziś dotarła do mnie właśnie paczuszka z tkaniną z dresówki w niedźwiadki. Będę szyć bluzę z kominem i spodnie dla synka, ale ale, narzuciłam tkaninę na łóżko i doszłam do wniosku, że narzuta prezentowałaby się równie pięknie z takiej grubej, ciepłej tkaniny. :)

  OdpowiedzUsuń