sobota, 17 października 2015

Inspiracje z instagrama - rękodzieło i rzemiosło.

Inspiracji nigdy za wiele! Muszę przyznać, że Instagram wyjątkowo uwielbiam, mimo że jest jednym z narzędzi marketingowych social media, to jest o wiele bardziej niezobowiązujący. Także w tej kategorii, którą dzisiaj pokazuję, fajnie jest widzieć etapy pracy, warsztat, pracownię, zaplecze projektowe. Lubię odkrywać nowe konta, które pod prymitywnymi hashtagami typu #foodporn #bw #city #blackcoffee kryją piękne fotografie. Oczywiście jak we wszystkim przyda się odpowiednie sito, żeby oddzielić profile wartościowe od tych #tagsforlikes czy #followforfollow.Dzisiaj chcę się z Wami podzielić moimi ulubionymi profilami w dziedzinie rękodzieła. Myślę, że każdy lubi oglądać ręcznie wykonane rzeczy i mam nadzieję potrafi docenić ich wyjątkowość. Poniżej pokazuję 5 różnych kont instagramowych, a każde z nich reprezentuje inny rodzaj rękodzieła i zapewnia dużą dawkę inspiracji.

Kolejność przypadkowa, po kliknięciu na zdjęcie dostaniecie więcej!


@ministerstwodobregomydla krótko mówiąc dziewczyny robią mydła (i nie tylko) o cudownych właściwościach, a mydła wyglądają tak, że aż chce się je zjeść. Same nazwy już są smaczne!
@czaryzdrewna to czary z drewna! akcesoria biurowe, domowe, biżuteria- wszystko z drewna.
@dad.studio to Tata z pasją, a to oznacza piękne, minimalistyczne akcesoria z miedzi i mosiądzu.
@margo.hupert.art tak, drugi raz, ale musiałam. Tym razem pod kątem rękodzieła. Szkice, akwarele, obrazy, biżuteria- bardzo tak!
@forrestdesign czyli ręcznie malowana, wesoła ceramika i porcelana o różnorodnym zastosowaniu.
o mnie nie zapomnijcie! jestem tutaj @barbor.shots

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz